08-10.02.2019 r. Halowe Mistrzostwa Polski U20, U18 (cd.)

08-10.02.2019 r. – Halowe Mistrzostwa Polski U20, U18 w Toruniu za nami. W ciągu trzech dni czwórka naszych zawodników przeżywała prawdziwą huśtawkę nastrojów.
Dzień pierwszy – radość – Jakub Rozumkiewicz, o którym pisaliśmy wczoraj.
Drugi dzień – smutny i pechowy – Oliwia Szarek, falstart na 60 m i wykluczenie z biegu. Ten nieludzki przepis pozbawił dobrze przygotowaną Oliwkę pokazania swoich możliwości. Na koniec dnia niedyspozycja zdrowotna i osłabienie Mikołaja Paszko w biegu na 1500 m przekreśliły marzenia o dobrym występie.
Trzeciego dnia humory poprawił nam Bartosz Koziar w biegu na 60 m ppł. Rekord życiowy ( 8.89) i 5 miejsce w finale B.
Zawodnikom i ich trenerom serdecznie dziękujemy.

[…]

Halowe Mistrzostwa Polski U20, U18 w Toruniu (08.02.2019 r. – pierwszy dzień)

Pierwszy dzień (08.02.2019 r.) Halowych Mistrzostw Polski U20, U18 w Toruniu, dostarczył nam wiele emocji. W roli głównej wystąpił Jakub Rozumkiewicz,który w skoku wzwyż zajął doskonałe 5 miejsce z bardzo dobrą życiówką 195 cm !!! Poziom konkursu stał na wysokim poziomie – aż 6 zawodników z pierwszej ósemki poprawiło swoje rekordy życiowe. Warto zaznaczyć, że cała czwórka skoczków przed Jakubem jest o rok starsza. Wielkie gratulacje dla Kuby i jego trenerki Joanny Justyniak.

[…]

Halowe Mistrzostwa Śląska LA w Ostrawie (26.01.2019r.)

Halowe Mistrzostwa Śląska LA rozegrane 26.01.2019r. w Ostrawie możemy uznać za bardzo udane. Z 19-to osobowej ekipy, aż 15 startujących poprawiło swoje rekordy życiowe.

Zaowocowało to trzema medalami:
– Jakub Rozumkiewicz – srebro w skoku wzwyż ( 190 cm )
– Mikołaj Paszko – srebro w biegu na 1000 m ( 2:38.37 )
– Maciej Nikiel – bieg na 1000 m
Wszystkim startującym oraz ich trenerom gratulujemy i dziękujemy za walkę.

[…]

Ogólnopolskie Zawody Halowe programu ,,Lekkoatletyka dla każdego”

W piątek 14 grudnia w toruńskiej Arenie odbyły się Ogólnopolskie Zawody Halowe programu ,,Lekkoatletyka dla każdego”, w których startowali najlepsi w kraju zawodnicy z roczników 2003/2004.
Wśród nich znalazł się nasz zawodnik JAKUB ROZUMKIEWICZ, który z nowym rekordem życiowym (191 cm) w skoku wzwyż zdobył srebrny medal!
Wielkie gratulacje dla zawodnika i jego trenerki.

[…]

Podsumowanie sezonu 2018

Obecny sezon był dla nas bardzo udany. Dużo startów, wiele pozytywnych emocji na różnych szczeblach rywalizacji. Potwierdzeniem dobrej, systematycznej pracy z dziećmi i młodzieżą jest miejsce jakie zajął w tym sezonie Just Team.
– Śląska Liga Młodzików – 7 miejsce
– Śląska Liga Juniorów – 7 miejsce
A w Drużynowych Mistrzostwach Polski – 45 miejsce (U20)

[…]

Mistrzostwa Śląska w sztafetach (olimpijska, szwedzka)

Kolejnym wydarzeniem minionego weekendu były Mistrzostwa Śląska w sztafetach (olimpijska, szwedzka).
I tutaj pokazaliśmy się z dobrej strony.
Brązowy medal w sztafecie olimpijskiej wywalczyli chłopcy w składzie: Paszko Mikołaj – Koziar Bartosz – Pająk Jakub – Kruczek Piotr.
Natomiast 5 miejsce w sztafecie szwedzkiej zdobyły dziewczęta w składzie: Dutka Martyna – Habiciak Justyna – Rzyman Oliwia – Szarek Oliwia.
Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

[…]

Mistrzostwa Śląska w wielobojach

W ostatni weekend września odbyły się również Mistrzostwa Śląska w wielobojach. Tu ponownie z dobrej strony pokazali się nasi pięcioboiści.
– Krystian Kiszczak – złoty medal z nowym rekordem życiowym
– Wiktoria Mojżyszek – srebrny medal
– Marcin Grzesiowski – srebrny medal
Gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą walkę.

[…]

Finał Śląskiej Ligii Młodzików

Bardzo dobry start naszych zawodników w Finale Śląskiej Ligii Młodzików, który odbył się 29.09.2018r w Rudzie Śląskiej.
W finale wystąpiło 12 najlepszych drużyn z 27 sklasyfikowanych po trzech rzutach. W łącznej punktacji klubowej zajęliśmy 7 miejsce na Śląsku !!!
Wszystkim startującym gratulacje i podziękowania za wytrwałość i wkład w osiągnięciu tak wysokiej lokaty.