Finał Euroregionu Beskidy 2017

03.10.2017 r. nasi zawodnicy w składzie:

  • Maria Szcześniak,
  • Justyna Habiciak,
  • Krystian Kiszczak,
  • Jakub Pająk

startowali w Republice Czeskiej w zawodach finałowych Euroregionu Beskidy. Jak im poszło?

Indywidualnie zdobyli 3 złote medale, 1 srebrny, 1 brązowy a jeszcze byli uczestnikami sztafet, które zdobyły 2 srebrne medale.

Czapki z głów.

[…]

Wyniki Mistrzostw Polski U16 w Białej Podlaskiej

W zakładce „Wyniki Zawodów” dostępny jest komplet rezultatów z Mistrzostw Polski U16. Nasze barwy reprezentowała Oliwia Szarek, która nie powiększyła swojego dorobku medalowego i Jej najprzyjemniejszymi momentami w tegorocznej przygodzie ze sportem pozostają te:

Złoty medal Halowych Mistrzostw Śląska:

Brązowy medal Mistrzostw Śląska na otwartym stadionie:

[…]

Liga młodzików Chorzów 16.09.2017 r.

Albo bardzo dobre, albo dobre występy zanotowaliśmy w Chorzowie. Tylu rekordów życiowych chyba jeszcze nie było. I to mimo chłodu i wiatru. Justyna Habiciak, Jakub Pająk, Szymon Gizicki, Krystian Kiszczak, Michał Filar z życiówkami a pozostali z solidnym bagażem punktów. Jesteśmy coraz mocniejszą drużyną. Brawa dla wszystkich! Oficjalne rezultaty są dostępne w zakładce „Wyniki Zawodów”.

[…]

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Opolu

Los tym razem okazał się przekorny. A może zabrakło trochę umiejętności? Jak w pokerze, rok temu mieliśmy jedyni w mieście medalistę MMM a tym razem odebrana nam została ta przyjemność. Ciepły wiatr rozwiewał włosy przy okazji skutecznie stawiając ścianę i odbierając siły na ostatniej prostej. Naprawdę w wielu przypadkach nie zabrakło wiele. Warte odnotowania dziewczęta w sztafecie, w biegu na 300 m, Julia Basiura jako finalistka stumetrówki oraz Krystian Kiszczak z rekordem życiowym na 200 m przez płotki. Dziś to my gratulujemy innym. Trzeba mieć dystans. Rezultaty są dostępne w zakładce „Wyniki Zawodów”.

[…]