Liga młodzików Chorzów 16.09.2017 r.

Albo bardzo dobre, albo dobre występy zanotowaliśmy w Chorzowie. Tylu rekordów życiowych chyba jeszcze nie było. I to mimo chłodu i wiatru. Justyna Habiciak, Jakub Pająk, Szymon Gizicki, Krystian Kiszczak, Michał Filar z życiówkami a pozostali z solidnym bagażem punktów. Jesteśmy coraz mocniejszą drużyną. Brawa dla wszystkich! Oficjalne rezultaty są dostępne w zakładce „Wyniki Zawodów”.

[…]

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Opolu

Los tym razem okazał się przekorny. A może zabrakło trochę umiejętności? Jak w pokerze, rok temu mieliśmy jedyni w mieście medalistę MMM a tym razem odebrana nam została ta przyjemność. Ciepły wiatr rozwiewał włosy przy okazji skutecznie stawiając ścianę i odbierając siły na ostatniej prostej. Naprawdę w wielu przypadkach nie zabrakło wiele. Warte odnotowania dziewczęta w sztafecie, w biegu na 300 m, Julia Basiura jako finalistka stumetrówki oraz Krystian Kiszczak z rekordem życiowym na 200 m przez płotki. Dziś to my gratulujemy innym. Trzeba mieć dystans. Rezultaty są dostępne w zakładce „Wyniki Zawodów”.

[…]

Wyniki mityngu w Sosnowcu 02.09.2017 r.

Za nami pierwszy po wakacjach mityng rozegrany w Sosnowcu. Pomimo chłodu zanotowaliśmy kilka wartościowych rezultatów z rekordami życiowymi włącznie. Szczególne wrażenie zrobiła Justyna Habiciak wygrywając swoją serię biegu na 300 m i bijąc rekord życiowy o blisko 2 sekundy. Brawo Justyna! W skoku wzwyż rekord życiowy ustanowił Michał Filar a swoje najlepsze osiągnięcie wyrównał Bartosz Koziar. Zwycięstwem w serii biegu na 100 m i rekordem życiowym może pochwalić się Justyna Grzegorzek a Krystianowi Kiszczakowi niewiele zabrakło do złamania bariery 30 s. w biegu na 200 m ppł. Brawa dla wszystkich. Za tydzień Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, liczymy na rekordy w Opolu.

Komplet rezultatów znajduje się w zakładce „Wyniki Zawodów”.

[…]

Mistrzostwa Polski U18

W dniach 04-06.08.2017 r. dwójka naszych reprezentantów startowała podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży rozgrywanej w Warszawie. Anna Słomińska w biegu na 800 m zaprezentowała się dwukrotnie, zajmując ostatecznie 5 miejsce w finale B. Kamil Nowiński zakończył występ na 100 m w eliminacjach.

Komplet rezultatów dostępny jest w zakładce „Wyniki zawodów”.

[…]

Mistrzostwa Polski U20

Na rozgrywanych w Toruniu Mistrzostwach Polski U20 nasze miasto wśród płci piękniejszej reprezentowała Justyna Bryzek. Podopieczna Joanny Justyniak uzyskała w eliminacjach biegu na 400 m rezultat 58,72 s., co dało Jej prawo startu w finale B.

W finale B Justyna zajęła 3 miejsce z najlepszym tegorocznym rezultatem 58,10 s. Brawo!

Komplet rezultatów znajduje się w zakładce „Wyniki Zawodów”.

[…]